KUTSE – (KOOS)TÖÖ AUTISMIGA LAPSE TOETAMISEL. Teadvustame – Kes? Kus? Kuidas? 6. ja 9. aprillil

Põhja-Eesti Autismi Liit viib 6. ja 9. aprillil läbi koolitusprogrammi tugiisikuteenusega seotud teemadel, lähtudes peamiselt oma viieaastasest kogemusest autistlike laste toetamisel.

Koolitusest on oodatud osa saama kõik, kes üht või teistpidi seotud  tugiisikuteenusega ning soovivad, et see teeniks oma parimat eesmärki.  Seega kutsume osalema nii autistliku lapse pereliikmeid/lähedasi, lasteaia ning kooliõpetajaid, omavalitsuste sotsiaaltöötajaid ning muidugi tugiisikuid ning inimesi, kel sooviks asuda tööle autistliku lapse tugiisikuna.

6. aprilli koolituspäeval räägime  tugiteenusest mõeldes lasteaiaealisele autistlikule lapsele, 9. aprillil aga kooliealist autistlikku last silmas pidades.

Ajaline graafik ning koolituse ülesehitus on mõlemal päeval sarnane.

10.45 – 11.00 Kogunemine

11.00 – 12.30 Ivica Mägi

12.30 – 12.15 Paus (kohvi ja suupiste)

12.45 – 14.15 Ivica Mägi ja praktiseeriv tugiisik

14.15 – 14.30 Paus (kohvi ja suupiste)

14.30 – 15- 30 Ivica Mägi ja teenuse kogemusega lapsevanem

15.30 – 16.00 Vaba arutelu ja koolituse lõpetamine.

Koolituspäevad toimuvad Tallinna Puuetega Inimeste Kojas – Endla tn. 59

Koolituse maht on 6 AK tundi ning palume neil kes soovivad tunnistust, anda sellest teada registreerimisel.

Koolituspäeva tasu peredele on 15.- eur ning spetsialistidele 25.- eur , seega palume registreerumisel lisada märge, kas olete spetsialist või pereliige.

Registreerimiseks ja arve saamiseks saatke osaleja nimi, kontaktandmed ja maksja andmed aadressile regamine.peal@gmail.com. Osalemine kinnitatakse meili teel.

Registreerimise tähtaeg on vastavalt  5. aprill  ning  8. aprill  2015 või kuni kohtade täitumiseni. Kõik osalejad saavad omale autistliku lapse tugiteenuse praktiliste juhendite kogumiku, mis  on koostatud Põhja-Eesti Autismi Liidu senise teenuseosutamise kogemuse põhjal.

Koolitaja:

Ivica Mägi on Põhja-Eesti Autismi Liidu ning Autismi ja ATH Keskuse üks loojatest ja juhataja ning kahe poja ema, kellest noorim on autistlik laps. Ivica on omandanud magistrikraadi Sotsiaalteadustes, pühendunud autismi ja ATH valdkonna uurimisele ning arendamisele. Lisaks on ta läbinud teemakohaseid täiendkoolitusi Eestis ja välisriikides. Tegutseb selle nimel, et Eestis oleks ATH/autismispektrihäiretega lastel, peredel ja nendega töötavatel pedagoogidel, spetsialistidel igakülgne toetus ja abi olemas nii sotsiaal- kui haridussfääris. Autistlike ja ATH laste mõistmise, kaasamise ja toetamise teemadel koolitab ja nõustab Ivica autismiperesid, pedagooge, lastekaitsetöötajaid, teeb koostööd mitmete koolide, lasteaedade, omavalitsuste ja muude organisatsioonidega.

Ootame Teid osalema!

Koolitust toetab Hasartmängumaksunõukogu


This entry was posted in Kodulehe uuendused, Uncategorized, Uudised. Bookmark the permalink.

Comments are closed.