KUTSE KOOLITUSELE PAIDES – 30.-31.oktoober “Autistliku ning ATH lapse mõistmine ja toetamine” ja “Autistliku ning ATH lapse tunnete mõistmine ja emotsionaalse arengu toetamine”

Ootame Teid koolitusele Paides “Autistliku ning aktiivsus- ja tähelepanuhäirega lapse mõistmine ja toetamine” ja “Autistliku ja aktiivsus- ja tähelepanuhäirega lapse tunnete mõistmine ja emotisonaalse arengu toetamine”. Osaleda saate omal mõlemal päeval või enda valikul ainult ühel päeval.

Toimumisaeg: 30.-31.oktoober 2017
Toimumiskoht: Järvamaa Keskraamatukogu, Lai 33 Paide

Koolitaja: Ivica Mägi 

Esimesel päeval on koolituse keskpunktis autistliku ning aktiivus- ja tähelepanuhäirega (ATH) lapse mõistmine ja toetamine. Arutletakse millised on meetodid kuidas kontakteeruda, suhelda, õpetada ja arendada autistliku ja ATH last. Antakse nõu kuidas suhelda teiste laste ja vanematega antud teemadel.
Teisel päeval on koolitusel fookuses autistliku ning aktiivsus- ja täehelepnuhäirega lapse emotsionaalse maailma mõistmine – mis on erinevad tunded, mis nendega kaasneb ja kuidas neid väljendatakse. Selgitame emotsiooni ja käitumise seost ning põhjuseid, miks laps need nii loob. Vaatleme lapse elus olevate inimeste võimalusi lapse emotsionaalse arengu toetamisel.

Osavõtutasu ja registreerimine:
Osavõtutasu on ühel päeval on 55 EUR. Kahel päeval osalemine on 85 EUR.
Registreerimiseks ja arve saamiseks saatke osaleja nimi, kontaktandmed ja maksja andmed aadressile autismikool@gmail.com. Osalemine kinnitatakse meili teel.
Registreerimise tähtaeg on 28.oktoober 2017 või kuni kohtade täitumiseni.
Kohtade arv on piiratud!
Juhul, kui Teil on raskusi osalustasu maksmisega, siis võtke julgelt meiega ühendust!

Koolituse ajakava on järgmine (palume tähelepanu pöörata algusaegadele, mis on erinev mõlemal päevadel):
30.oktoober
11:45 Kogunemine, registreerimine
12:00-13:30 Koolitus
13:30-13:45 Sirutuspaus
13:45-15:15 Koolitus
15:15-15:45 Lõunapaus
15:45-17:15 Koolitus

31.oktoober:
09:15 Kogunemine, registreerimine
09:30-11:00 Koolitus
11:00-11:15 Sirutuspaus
11:15-12:45 Koolitus
12:45-13:15 Lõunapaus
13:15-14:45 Koolitus

Koolituse pikkus on mõlemal päeval 6 akadeemilist tundi ning koolituse lõppedes saavad kõik osalejad tunnistused.

Koolitaja:


Ivica Mägi
on Põhja-Eesti Autismi Liidu ning Autismi ja ATH Keskuse üks loojatest ja juhataja ning kahe poja ema, kellest noorim on autistlik laps. Ivica on omandanud magistrikraadi Sotsiaalteadustes, pühendunud autismi ja ATH valdkonna uurimisele ning arendamisele. Lisaks on ta läbinud teemakohaseid täiendkoolitusi Eestis ja välisriikides. Tegutseb selle nimel, et Eestis oleks ATH/autismispektrihäiretega lastel, peredel ja nendega töötavatel pedagoogidel, spetsialistidel igakülgne toetus ja abi olemas nii sotsiaal- kui haridussfääris. Autistlike ja ATH laste mõistmise, kaasamise ja toetamise teemadel koolitab ja nõustab Ivica autismiperesid, pedagooge, lastekaitsetöötajaid, teeb koostööd mitmete koolide, lasteaedade, omavalitsuste ja muude organisatsioonidega.

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Comments are closed.