KUTSE KOOLITUSELE – 30.november “Autistliku lapse toetamine toitumisraviga”

Toitumisravi ja autism.

Kas toitumisravi ka tegelikult aitab? Kuidas toitained, toidulisandid ja dieet võivad mõjutada autismi. Autismi toitumisravi ajalugu. Lapsevanemate kogemused toitumisraviga Eestis. Gluteeni- ja kaseiinivaba toitumine – mida see tähendab ja millal selle kasutamist kaaluda?

Koolitust viib läbi toitumis- ja psühhoterapeut Sirli Kivisaar

Registreerimine ja kursuse maksumus:
Kursuse maksumus on 75€. Kui registreerite ennast koolitusele enne 23.novembrit, on osalustasu 60€.
Kursusele registreerimiseks saatke soovialavaldus osaleja nime ning arve saaja andmetega e-postile autismikool@gmail.com
Registreerimise tähtaeg on 28. november 2017 või kuni kohtade täitumiseni. Kohtade arv on piiratud!

Sirli Kivisaar töötab toitumisterapeudina Tartus. Ta on sotsiaaltöö (TÜ 2007) taustaga toitumisterapeut, kes on alates aastast 2009 õppinud lisaks bioloogilist/funktsionaalset meditsiini ning osalenud aktiivselt toitumisteraapia eriala edendamises. Sirli õpetab Tervisekoolis toitumisnõustajaid, toitumisterapeute ja mänguterapeute. Juba aastaid on üheks tema kireks olnud ka suhtlemistreeningute läbiviimine. Samuti on end pidevalt täiendanud psühhoteraapia valdkonnas. Tegutseb nii toitumisterapeudi kui psühhoterapeudina, juhib loodustoodete müügiga tegelevat osaühingut Via Naturale ning aseesimehena Eesti Toitumisteraapia Assotsiatsiooni.

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Comments are closed.